Våre ansatte


Har du spørsmål om giro, medlemskort eller andre grafiske produkter, så ikke nøl med å ta kontakt med en av våre ansatte. Vi er behjelpelig med tjenester før, under og etter produksjon.

Havard_portrett.jpg

Håvard Løvold

Daglig leder

Tlf: 90 67 80 70

havard@nfias.no

Morten_3528.gif

Morten Halmrast

Print/IT-ansvarlig

Tlf: 99 74 33 61

morten@nfias.no

Ragnar_portrett.jpg

Ragnar Berg

Produksjonssjef

Tlf: 90 08 92 69

ragnar@nfias.no

Torild_portrett.jpg

Torild Caspersen

Backoffice

Tlf: 94 89 61 90

torild@nfias.no

IMG_0368.jpg

Frode Rensvold

Salg/Marked

Tlf: 99 09 99 70

frode@nfias.no

Siv_portrett.jpg

Siv Kristin Kaupang

Backoffice

Tlf: 92 03 71 93

siv@nfias.no

Geir_portrett.jpg

Geir Endal

Salg/Marked

Tlf: 90 87 80 70

geir@nfias.no

Sondre_3795.gif

Sondre Løvold Mørk

Førtrykk

Tlf: 99 40 41 04

sondre@nfias.no